Słodkie upominki świąteczne

Boże Narodzenie tuż, tuż. To ostatni moment, by zamówić słodkie upominki świąteczne dla swoich klientów. Taki podarunek możemy wręczyć osobiście podczas spotkania lub wysłać pocztą razem z życzeniami. Jakiego rodzaju reklamowe słodkości znaleźć można w naszym asortymencie? Oto przegląd najbardziej smakowitych propozycji.

Czekoladki Vivaldi

Słodkie upominki świąteczne, które cały czas cieszą się popularnością wśród naszych klientów to czekoladki Vivaldi. Dostępne są u nas w wielu różnych konfiguracjach. Zdecydować możemy się, np. na zakup zestawu z trzema czekoladkami. Słodkości zapakowane są w kartonowe opakowanie z ramką, na które można nanieść nadruk reklamowy. Dodatkowo, przewiązane jest atłasową wstążką w wybranym przez klienta kolorze. W naszym asortymencie dostępne są także zestawy, w skład których wchodzi 4, 6, 9 lub 12 czekoladek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Świąteczne trufle

Świąteczne trufle to nasza kolejna propozycja dla bardziej wymagających klientów. Wykonane z wysokiej jakości belgijskiej czekolady, z aksamitnym nadzieniem. Do wyboru są czekoladki w posypce lub zdobione. Całość zapakowana jest w eleganckie opakowanie ze spersonalizowanym nadrukiem. Dostępne zestawy zawierają 4, 6, 9 lub 12 trufli.

Słodkie choinki

Motywem, który chyba najbardziej kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia, jest choinka. W związku z tym, w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć słodkości w tym kształcie. Swoim klientom wręczyć możesz::
• Czekoladkę w kształcie choinki – mleczną, białą lub deserową. Spód opakowania stanowi wysokiej jakości karton w kolorze złotym. Na wieczku znajduje się natomiast zaproponowany przez Ciebie nadruk full color.

Słodkie upominki świąteczne - czekoladka choinka.
• Świąteczne pudełeczko – wypełnione słodkościami. Do wyboru: włoskie pralinki z nadzieniem pistacjowym (owijka zielona), latte (owijka złota) lub orzech laskowy z crispem (owijka czerwona). Druga propozycja to czekoladowe gwiazdki – mleczna (zielona saszetka), biała (złota saszetka) lub mleczna z posypką (czerwona saszetka). Trzecia dostępna możliwość to aromatyczny piernik.
• Mini kalendarz adwentowy w indywidualnym kształcie – to doskonały pomysł na oryginalny świąteczny podarunek dla klienta. We wnętrzu znajduje się 9 smakowitych czekoladek, z których każda z nich może zostać wykonana z indywidualnym znakowaniem. Tylko od Ciebie zależy czy będzie to Twoje logo czy świąteczny motyw. Kalendarz jest wyposażony w praktyczną podstawkę, którą można z łatwością rozłożyć, a następnie postawić w dowolnym miejscu, np. na biurku.
Choinka niespodzianka – specjalne opakowanie składające się z dwóch części. Dopiero po zdjęciu banderoli i połączeniu tworzą choinkę. W jej wnętrzu znaleźć mogą się praliny Lindor, nadziewane praliny czekoladowe lub kulki z mlecznej czekolady z nadzieniem wiśniowym, truskawkowym, pomarańczowym oraz śmietankowo – waniliowym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...