Wielkanocne słodycze reklamowe

Wielkanocne słodycze reklamowe

Święta Wielkiej Nocy to doskonała okazja, by wręczyć swoim klientom oraz pracownikom wielkanocne słodycze reklamowe. Które produkty z naszej oferty idealnie nadają się na Wielkanocny prezent? Prezentujemy najciekawsze z nich.

Wielkanocne trufle

Tego typu wielkanocne słodycze reklamowe występują w kilku różnych odsłonach. Do wyboru są zestawy składający się z 4, 9 lub 12 nadziewanych pralin. Wszystkie z nich wykonane są z najwyższej jakości czekolady. Niepowtarzalnego smaku nadaje im posypka, którą zostały muśnięte. Niezwykłe walory smakowe podkreśla opakowanie, które można zmodyfikować według swoich potrzeb. Oprócz logo firmy na opakowaniu mogą pojawić się życzenia czy wielkanocne motywy – zajączki lub pisanki.

Czekoladki z nadrukiem

Niezwykle oryginalnie prezentować się będzie zestaw 9 czekoladek z nadrukiem. Mogą one zostać zrobione z czekolady mlecznej lub białej. Wybór dajemy także w kwestii opakowania. Klasyczne kartonowe pudełko zamykane wieczkiem z okienkiem zna każdy. Takie rozwiązanie jest eleganckie i nienachalne. Natomiast wersja delux, czyli opakowanie zrobione z drewna, sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Bombonierka wielkanocna

Uniwersalnym prezentem jest bombonierka wielkanocna. Na Wielkanoc przygotowaliśmy specjalny zestaw z 3 czekoladkami w kształcie kurek. Słodkości wykonane zostały z wysokiej jakości mlecznej czekolady. Całość zapakowana jest w oryginalne, rozsuwane opakowanie z białą ramką. Swoją grafikę, logo lub hasło można umieścić na nasuwkach.

Czekoladowe jajka

Ten rodzaj wielkanocnych słodyczy z nadrukiem dostępny jest w wielu wersjach. Hitem są zestawy zawierające czekoladowe jajka ze smakowitym nadzieniem (jogurtowo – truskawkowym lub jogurtowo – żurawinowym). Jajeczka zawinięte są folię metalizowaną w różnych kolorach. Opakowanie jest dwuczęściowe. Jego spód został wykonany z białego kartonu. Wieczko natomiast jest nasuwane. Można umieścić na nim nadruk full kolor. W naszej ofercie znajdują się zestawy składające się z 3 lub 6 jajeczek.
Równie ciekawie prezentuje się pudełeczko z okienkiem. W środku umieszczona jest czekolada w kształcie jajka z imponującym tłoczeniem na powierzchni.
Na Twoich klientach wrażenie zrobi także zestaw zawierający 3 czekoladki w kształcie jajek. Możesz wybrać spośród dwóch zestawów. Pierwszy z nich składa się z trzech mlecznych czekoladek. Drugi natomiast to opakowanie z czekoladką mleczną, mleczną z posypką z owoców liofilizowanych i białą.

Nietypowe wielkanocne słodycze reklamowe

Wielkanocne słodycze reklamowe

Jeżeli chcesz wykazać się oryginalnością i zaskoczyć swoich klientów polecamy niestandardowe wielkanocne upominki. Jednym z nich jest czekoladowy smartfon. Możesz dostosować go do swoich potrzeb i upodobań. Dowolna grafika na pudełku oraz powierzchni czekolady to żaden problem.
Kolejną niezwykłą propozycją jest czekoladowy labirynt. To idealne rozwiązanie dla osób stawiających na wyróżniające się i niepozbawione poczucia humoru słodycze reklamowe. Produkt stanowi połączenie popularnej gry zręcznościowej oraz wysokiej jakości mlecznej czekolady. Zadaniem gracza jest manewrowanie czekoladą w taki sposób, aby obie cukrowe kuleczki znalazły się w wyznaczonych miejscach labiryntu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...