Słodkie prezenty dla pracowników na święta

Choinka z cukierkami jako prezent dla pracowników na święta.

Chyba każdy pracownik lubi, gdy pracodawca docenia wysiłek, jaki wkłada w swoją pracę. Święta to idealny moment, żeby mu pokazać, że dla nas cennym członkiem drużyny. Jak sprawić, by poczuł się doceniony i zmotywowany? Doskonałym pomysłem na prezenty dla pracowników na święta są słodkości ze spersonalizowanym nadrukiem. Taki podarunek możemy wręczyć, np. podczas wigilii firmowej. Oto kilka propozycji na bożonarodzeniowe słodkości, którym nie sposób się oprzeć.

Czekolady reklamowe

Uniwersalne prezenty dla pracowników na święta to te wykonane z czekolady. Trudno znaleźć osobę, która nie przepadałaby za tym przysmakiem. Pracownik naszej firmy może otrzymać, np. czekoladę w opakowaniu ze świątecznym motywem. To doskonały dodatek do czegoś większego.
Niezwykle efektownie prezentuje się także świąteczna czekolada z kostkami w kształcie choinek. Posiada ona miejscem na umieszczenie dowolnego nadruku. Mogą to być życzenia, logo lub wszystko to, co sobie wymarzysz. Kartonik posiada okienko w formie choinki, przez które widoczny jest element ze spersonalizowanym wzorem.
Świątecznym, firmowym prezentem może stać się tabliczka mlecznej czekolady z motywem świątecznym zapakowana we flow-pack. Istnieje możliwość wykonania dowolnego wzoru na jej powierzchni. Nasza propozycja to napis: „Wesołych Świąt” i nadruk z uroczym reniferem.

Czekoladki reklamowe

W okresie świątecznym pracownikom podarować możemy też świąteczną ramkę na 4 kwadratowe czekoladki mleczne. Standardowy kolor laminatu to złoty, lecz na życzenie może on zostać wykonany w wersji srebrnej. Opakowanie ma formę kartonowej ramki. Jej kolor można dobrać samemu. Najlepiej, gdy kojarzy się on z logo firmy. Przykrywka może przybrać z kolei postać transparentnego wieczka albo kartonowej nasuwki z indywidualnym nadrukiem.
Jako prezenty dla pracowników na święta sprawdzi się także zestaw 6 czekoladek mlecznych vivaldi. Czekoladki z aksamitnym, alkoholizowanym nadzieniem umilą każdą przerwę. Słodkości umieszczone są w opakowaniu z kokardką.

Czekolada w choinki jako prezent dla pracowników na święta.
Bardzo ciekawym pomysłem na świąteczny podarunek dla osób zatrudnionych w firmie jest kalendarz adwentowy w wersji mini. W naszej ofercie znaleźć można kalendarze w kilku odsłonach. My polecamy ten z 12 czekoladkami marki Barry Callebaut. Na opakowaniu każdej z nich może pojawić się motyw świąteczny. Kalendarz adwentowy to też ciekawy sposób na sprawdzenie cierpliwości i silnej woli Twoich pracowników.

Indywidualny kształt

Jeżeli chcemy miło zaskoczyć swoich klientów, podaruj im słodką, spersonalizowaną wiadomość. To świetna alternatywa dla tradycyjnej kartki świątecznej. Każda z kopert jest indywidualnie zaadresowana. W jej środku kryje się 5 czekoladowych gwiazdek lub 4 słodkie skarpetki.
Równie ciekawie prezentuje się zawieszka w kształcie choinki. Wykonana jest z wysokiej jakości, mlecznej czekolady. Może stać się doskonałą dekoracją świątecznego drzewka.
Wszystkim miłośnikom nowych technologii z pewnością do gustu przypadnie czekoladowy smartfon świąteczny. To niezwykle oryginalny upominek, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Wybrany przez Państwa nadruk znaleźć może się zarówno na pudełku, jak i na powierzchni mlecznej czekolady.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...