Czekoladki z napisami na zamówienie – nasza propozycja na świąteczny prezent dla klientów

Zamiast wysyłać kontrahentom okolicznościową kartkę z życzeniami, możesz podarować im czekoladki z napisami na zamówienie. To doskonały sposób na podtrzymanie wizerunku profesjonalnej firmy dbającej o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju świąteczne słodkości przygotowywane wyłącznie z najwyższej jakości składników.

Nasze ulubione świąteczne słodkości

• Zestaw Vivaldi – czekoladki mleczne z nadzieniem pistacjowym i czekoladowym. Słodkości umieszczone są w wysokiej jakości kartonowym opakowaniu ze spersonalizowanym nadrukiem reklamowym, ozdobną ramką oraz elegancką, atłasową wstążką w dowolnym, wybranym przez Ciebie kolorze.
• Czekoladki Vivaldi Slim – wysokiej jakości mleczne czekoladki z napisami na zamówienie kryjące w swoim wnętrzu nadzienie czekoladowe i pistacjowe w efektownej etykiecie reklamowej z kokardą.
Kartonowa ramka na mini sztabki (mleczne czekoladki z alkoholizowanym nadzieniem czekoladowym i pistacjowym) z klapką z zadrukiem reklamowym.
• Czekoladki kwadratowe w woreczku z celofanu przewiązanego wstążką w wybranym kolorze.
• Zawieszka na choinkę, we wnętrzu której znajduje się wysokiej jakości włoska pralina. Świetny pomysł na oryginalną dekorację choinkową.
• Zestaw mini sztabek w opakowaniu złotym lub srebrnym z czekoladkami mlecznymi z alkoholizowanym nadzieniem czekoladowym lub pistacjowym. Zdobienie na pudełku może mieć formę tłoczonego „na sucho” logo lub folii w wybranym kolorze.

Czekoladki z napisami na zamówienie - zestaw.
• Kalendarz Adwentowy – prezent w formie bombonierki. 24 okienka kryją w sobie rozpływające się w ustach czekoladki mleczne zapakowane w złoty lub srebrny laminat i etykietę ze spersonalizowanym wzorem. Każdego dnia Adwentu należy otwierać jedno z nich. Poszczególne czekoladki zawierać mogą rozmaite nadruki – logo firmy, zdjęcie czy napis. To czekoladki z napisami na zamówienie, które pozostaną w pamięci klienta przez długi czas.
• Zestaw świąteczny Deluxe wykonany z wysokiej jakości złotego kartonu z nadrukiem full color. Opakowanie zawiera okrągłą czekoladę mleczną, żurawinę w mlecznej czekoladzie, migdały w czekoladzie mlecznej z cynamonem, orzechy laskowe karmelizowane w czekoladzie deserowej oraz ciasteczka w polewie jogurtowej.
Słodki domek zawierający 11 gwiazdek z czekolady mlecznej, mlecznej z posypką lub białej, 9 włoskich pralinek z nadzieniem latte, pistacjowym lub orzech laskowy z crispem lub 5 pierników szkota.
• Czekoladowe skarpetki – zestaw świątecznych czekoladek w kształcie uroczych skarpetek w kartonowym pudełku z okienkami.
• Świąteczna piramidka zawierająca 5 włoskich pralinek z nadzieniem orzech laskowy z crispem, pistacjowym lub latte albo 4 gwiazdki z czekolady mlecznej, mlecznej z posypką lub białej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...