Kawa na eventy – dlaczego nie może jej zabraknąć?

Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki aromatycznej kawy. Napój ten jest najlepszym źródłem pobudzającej kofeiny, tak bardzo potrzebnej zwłaszcza w godzinach porannych. Jak podają statystyki, Polacy piją średnio 500 filiżanek kawy rocznie. W związku z tym trudno wyobrazić sobie, by napoju tego mogło zabraknąć podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń branżowych. Dlaczego jeszcze kawa na eventy odgrywa tak ważną rolę?

Czytaj dalej


Napoje na konferencję

Idealne napoje na konferencję, czyli co serwować podczas przerwy kawowej?

Organizacja konferencji, bez względu na to, czy jest to duża impreza dla wszystkich osób zainteresowanych tematem przewodnim, czy kameralne spotkanie w wąskim gronie specjalistów, wymaga zadbania o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jedynie wówczas możemy mieć pewność, że nic nie zakłóci jej przebiegu i ustalonego uprzednio planu. Równie ważne co kluczowe kwestie takie jak zaproszenie ciekawych prelegentów, czy zapewnienie niezawodnego systemu zapisów, odgrywają sprawy z pozoru mniej ważne, lecz mające znaczący wpływ na całościową ocenę wydarzenia przez uczestników. Zalicza się do nich między innymi przerwa kawowa. Jakie napoje na konferencję warto zaserwować w jej trakcie?
Czytaj dalej


Kawa na targi - z czym to się je?

Kawa na targi – z czym to się je?

Przerwa kawowa odbywająca się podczas rozmaitych targów czy konferencji to doskonała okazja do nawiązania nieformalnych kontaktów biznesowych. Dla wielu osób możliwość rozmowy z innymi uczestnikami wydarzenia jest jednym z najważniejszych powodów, dla których decydują się partycypować w takich eventach. Jaka kawa na targi sprawdzi się najlepiej? Jak powinna wyglądać profesjonalnie zaplanowana przerwa kawowa? Podpowiadamy! Czytaj dalej