Czekoladki firmowe z nadrukiem – podaruj je swoim klientom!

Nie ma lepszego pomysłu na prezent dla kontrahentów niż czekoladki firmowe z nadrukiem. To sprawdzony podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy każdego klienta. Takie upominki wykorzystać można na wiele różnych sposobów – wręczać pojedynczo podczas targów, konferencji czy sympozjów, dołączać do składanego zamówienia. Możesz również zdecydować się na zakup produktu w ozdobnym opakowaniu i wysłać go razem ze spersonalizowaną dedykacją.  Czy to z okazji urodzin firmy, czy rocznicy współpracy.
Czytaj dalej


Czekolada we własnym opakowaniu

Czekolada we własnym opakowaniu – słodka reklama

Na rynku dostępne są rozmaite gadżety reklamowe, które wręczać można klientom podczas różnego rodzaju branżowych wydarzeń. Można je też przesyłać razem z Bożonarodzeniowymi lub Wielkanocnymi życzeniami. Podarunkiem, który wzbudzi pozytywne emocje w każdym kontrahencie jest spersonalizowana czekolada we własnym opakowaniu.

Czytaj dalej


Czekolada we własnym opakowaniu – doskonały patent na zareklamowanie swojej działalności

Na rynku dostępne są rozmaite gadżety reklamowe, które wręczać można klientom podczas różnego rodzaju branżowych wydarzeń czy przesyłać razem z Bożonarodzeniowymi lub Wielkanocnymi życzeniami. Podarunkiem, który wzbudzi pozytywne emocje w każdym kontrahencie, jest spersonalizowana czekolada we własnym opakowaniu.
Czytaj dalej


Prezenty dla kontrahentów

Najpopularniejsze prezenty dla kontrahentów

Prezenty dla kontrahentów wręczać można z rozmaitych okazji. Doskonałym pretekstem do wysłania podarunku może być jubileusz firmy, wspólnie osiągnięty sukces czy Święta Bożego Narodzenia lub Wielkanocne. Jeżeli szukasz niezobowiązujących podarunków, słodycze z naszego asortymentu idealnie sprawdzą się do tego celu. W dodatku wywołają uśmiech na twarzy każdego klienta! Czytaj dalej